Korkulan Merkür Retrosu Geldi Hanım!!!

Korkularınızı ne kadar tanıyorsunuz?
Peki onlarla yüzleşmeye hazır mısınız?

21 Kasım’a kadar sürecek olan Merkür retrosu en derin korkularınızı size tekrar hissettirebilir ve yüzleşmenize neden olabilir. Bu iş hayatınız, özel hayatınız olabileceği gibi aile ve maddi konularla da alakalı olabilir. Önemli olan kendi zayıflıklarımızı görüp kabullenmek ve mümkünse içsel dönüşümü gerçekleştirmek.

Sizi endişelendiren ne var? Başarısızlık mı, sınırlandırılmak mı? Yalnız kalmak mı?
Korkularınıza hükmettiğiniz zaman kaderinize de hükmedersiniz.

Peki hangi burçlar bu süreçten nasıl etkilenecek? Onu da birazdan anlatacağım.

#Koç ve yükselen Koç burçları en çok finansal anlamda etki altında olacaklar, beklenmedik harcamalar hesapta olmayan durumlar hatta ihtiyaç dahilinde para bulamama veya beklemekte oldukları tahsilatları yapamama gibi durumlar oluşabilir. Maddi konular ile ilgili değer yargılarını gözden geçirmek, bazı durumlarda operasyon ve buna bağlı hayatı konuları ele almak durumunda kalabilirsiniz. Yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgi sizi düşündürebilir.

#Boga ve yükselen Boğalar en çok ilişkiler ve güven konusu hakkında tekrar eden korkuları ile yüzleşmek durumunda kalabilir. Öncelikli olarak kişisel sınırlarınızı belirlemeli ve bu çerçevede karşımızdaki insanlarla iletişim kurmayı denemelisiniz.

#ikizler ve yükselen İkizler özellikle iş ve çalışma hayatı konusunda bir takım korkulara ve başarısızlık hissiyatına kapılabilirler. İş konusunda strese girerek sağlıklarını riske atmamalılar. Eğer ihmal ettikleri sağlık kontrolleri var ise geç kalmadan, evham yapmadan bir doktor ziyaretinde bulunmalılar.

#Yengec ve yükselen Yengeçler özellikle çocukları için endişe edip üzüntü duyabilirler ayrıca aşk hayatlarında da geçmişe dönük bir takım izler gündeme gelebilir. Mevcut durumu duygusal bir kriz olarak algılamaktansa akılcı bir çözüm üretmek daha mantıklı olacaktır.

#Aslan ve yükselen Aslanlar ev ve yerleşim ile alakalı konuları tekrar gözden geçirmek isteyebilir ancak o kadar hesapsız konular ve tadilatlar çıkabilir ki bir anda her şeyden soğuyabilirler. Ayrıca bu süreçte aile büyükleri ve otorite ile karşı karşıya gelme durumu oluşacağından kendi hakimiyet alanlarını sorgulamaya gidebilirler.

#Basak ve yükselen Başaklar özellikle iletişim ve kendini ifade ile alakalı bir takım problemler yaşayabilir. Pek çok konu yanlış anlaşılabileceği gibi kendilerini yeterince ifade edememiş ve agresif bir halde bulabilirler. Bununla beraber anlaşmalar ve elektronik eşyalar konusunda ekstra dikkatli olmaları gereken bir süreçten geçiyorlar. 

#Terazi ve yükselen Teraziler maddi anlamda ve değer yargıları konusunda bir takım sıkıntılar yaşayabilirler. Parasız kalma korkusu veya kendini değersiz hissetme yanılgısı ile finansal anlamda riskli kararlar almamanızda fayda olduğunu hatırlatmak isterim.

#akrep ve yükselen Akrepler özellikle kişisel konularda kendilerine olan bakış açılarını gözden geçirmek durumunda kalabilirler ayrıca özgüven eksikliği gibi duygulara kapılabilirler. Sağlık açısından daha önceden ortaya çıkan kronik sorunlar tekrar edebilir.

#yay ve yükselen Yay burçları özellikle bilinçaltı bir takım korku ve yetersizlik duyguları ile yüzleşmek durumunda kalabilir. Bu nedenle kendi sınırlarını belirleyip buna göre davranmaları yerinde olur. Sağlıkla alakalı konularda ihmale kaçmamaları eski tahlillerin yenilemeleri gerekebilir.

#oglak ve yükselen Oğlaklar sosyal çevrelerinde kendilerini doğru ifade edememekten yana muzdarip olabilirler. Fikirlerini karşı tarafa aktarırken yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Bununla beraber sosyal çevrenizden eski dostlarınızla bir araya gelmeniz olasıdır. Gönül ilişkilerinde beklenmedik şekilde sorunlu durumlar oluşabilir.

#kova ve yükselen Kovalar kariyerleri ve iş tercihleri konusunda beklenmedik kararlar almaya kalabilirler. Özellikle doğru tercih yapıp yapmadıklarını sorgulayacak durumlar oluştuğundan oturup içinde bulundukları durumu sağ duyu ile değerlendirmeli ve ani kararlar almaktan kaçınmalılar.

#balik ve yükselen Balıklar erteledikleri seyahatlerini tekrar gözden geçirebilirler bu seyahat aynı zamanda kişisel anlamda içe dönecekleri bir süreçte olabilir. Şayet akademi ve mahkeme gibi süreçler var ise gecikmeler, ertelemeler oluşabilir. Hayata bakışınız ve umutlarınız için kendinize yeni bir perspektif çizmenizde yarar var.

Astrologunuz Zodyak’tan bildirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir