Merkür retrosu bu hafta bitiyor!

”Astroloğunuz Zodyaktan önemli haberlerle karşınızda!

Bir süredir Terazi burcunda zayıf konumda olan Mars sonunda Akrep burcuna geçiyor!

Bu durumda hayatımızın tıkanan alanlarında alamadığımız aksiyonları an itibari ile daha realist bir şekilde ele alabilir, sonuç odaklı davranabiliriz.
Pek çok konuda daha tutkulu davranacağımız gibi açık ve net aksiyon almak yerine daha gizli; manipülatif ama sonuç odaklı hareket edeceğiz.

Hayatınızda bir süredir ertelediğiniz konular var ise harekete geçmek için doğru zaman.

Merkür retrosu bu hafta bitiyor!
Akrepte süre gelen Merkür retrosu bu defa size korkularınız ile yüzleşme fırsatı sunmuş olabilir. Artık kendimizi ve zayıflıklarımızı daha iyi tanıdığımıza göre Mars’tan da aldığımız destekle korkusuzca ilerleyebiliriz!

Venüs ile Jüpiter hafta boyunca yakın kontakta olacak! İlişkiler, seyahatler, yeni bilgiler öğrenmek ve felsefe alanında güzel girişimler yapmak için güzel zamanlarda olacağız!

Dikkatli olmamız gerekenler;
Yukarıda saymış olduğum güzel etkilerin yanı sıra özellikle dikkat etmemiz gereken bir şey var ise oda Mars ile Uranüs kontakları olacaktır! Bu yerleşim adeta beklenmeyeni bekleyin sloganıyla hareket eder.
İlişkiler olsun, finans olsun güzel etkiler olsa da Uranüs işin içine beklenmedik etkiler katabilir. Aşırı kıskançlık, kin vb. gibi duygulardan uzak kalmamızda bu süreçte yarar var.

Globalde uçak kazaları, havacılık, teknoloji vb. konuları içeren sıkıntılı durumlar oluşabilir. Aklımızda olsun!

Hadi bakalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir