OFİSTE HAYALLER – OFİS

Herkese Merhabalarrr…

Ofistekiler olarak sıradaki hayalimiz Ofis!

Hepimiz muhteşem tasarımı olan, eğlenceli, rahat, ferah ofislerde çalışmak isteriz değil mi?

Şimdi çalıştığınız ofisi aklınızdan siliyorsunuz ve ben size yeni ofisinizi anlatıyorum :))

Büyük büyük camları olan (hatta tavandan tabana bile olabilir!), dışarı baktığınızda doğayı, ağaçları veya denizi görebildiğiniz bir ofistesiniz. Molalarınız süresince çıkıp bir temiz hava alıp manzara ile kafanızı boşaltıp tekrar işe dönüyorsunuz.

Ofisin duvar kağıtları, mobilyaları ve dekorasyonu sosyal medyada, tasarım mağazalarında gördüğünüz güzel tasarımlardan oluşuyor. Dönemsel olarak yapılan minik minik dekorasyon değişiklikleri ile hem monotonluktan kurtuluyorsunuz hem de sürekli farklı yerlerde çalışıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Toplantınız var ve şirketteki toplantı odası seçenekleriniz farklı ülkelerin, farklı şehirlerin dekorasyon özelliklerine sahip. Roma gibi tarihi dokuda mobilyaları olan bir toplantı odası mı tercih ediyorsunuz yoksa New York gibi modern/metalik detaylı bir oda mı?

Dekorasyonu tamamladıysak gelelim diğer güzelliklere 🙂

Öğlen yemek arasında önce yarım saat bile olsa sporunuzu yapıp, kalan yarım saat içerisinde güzel bir yemek yedikten sonra yeniden işe dönmek nasıl hissettirdi size? Bütün gün oturmaktan boynunuz, beliniz ağrımıyor, hareket ile daha sağlıklı bir hayata kavuşuyorsunuz. Hem de çalıştığınız için sporunuzu aksatmıyorsunuz. Hatta böyle bir ofiste çalıştığınız için düzenli spor yapmak durumunda kalıyorsunuz 🙂

Bahar ayları mı geldi? Bundan sonra her cuma öğle yemeklerinizi şirketin bahçesi ya da terasında hafif müzikli bir ortamda yiyeceksiniz. Cuma günleri spora bir mola ve 1 saat sosyalleşme zamanı 😉

Kahve molası zamanı geldi sanırım. Dünyanın farklı yerlerinden getirilmiş kahve çekirdeklerinin, çeşit çeşit çayların olduğu bir köşe ve buradan yayılan kokular oraya kadar gelmiş olmalı ☕️

Yoksa o gördüğüm langırt masası mı?! Kaç kişi var sırada hemen bakmalıyım. Rezervasyon için lütfen 8’e basınız 😀

Daha bir sürü detay var eklenebilecek ve tabi ki bunların bir kısmına sahip ofislerde var. Az sayıda olduklarından diğer çalışanlar için hayal olarak bakılıyor. Bence bu dediklerimiz ütopik istekler de değil. Hepsini aynı anda yapamasak bile bence birçoğuna çalıştığımız yerde sahip olabiliriz.

Çünkü çalışanlar olarak hepimiz değerliyiz ve değer katıyoruz. Siz de bunu hiç aklınızdan çıkarmayın ve kendinizi önemseyin, kendinizi sevin!

Bu yazının önerisi de bir çikolata olacak ???Pernigotti Cremino Nero Snack denediniz mi? Ben bitter olanını denedim ve bayıldım. Çikolata seviyorsanız bir fırsat verin derim. Hatta yerken de hayallere dalabilirsiniz :))

Yazı ile ilgili yorumlarınızı ve tabi ki sizin ofis hayallerinizi duymayı heyecanla bekliyorum 🙂

Sevgiyle kalın! ♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir