Patron Mutlu Son İstiyor?

Uzun zamandır  çok konuştuğumun farkındayım bu seferde yazayım istedim 🙂

Tabi ki öyle kitap gibi yazmak yerine paşa gönlüm nasıl isterse öyle yazmayı planlıyorum. Zaten buraya resmiyet getirmek kimin umrunda ki?

Ben Külkedisi. O bildiğiniz masallardaki gibi önce zengin olan sonrasında fakir olup prensle tanışıp yeniden zengin olan değil. Hiç bir zaman zengin olamayan sonrasında ise olup olmayacağını bilmeyen hala beyaz atlıyı bırakın yayan gelen bir prense bile rastlamamış bir hatun.

34 yaşında hala bu dünyaya niye geldiğini sorgulamakla ömrünü geçirmek çok zor. Her yeni gün bugün acaba daha fazla şaşırır mıyım diye uyanmak hele. İnanmazsınız her gün daha fazla şaşırıyorum.

Kadın – Erkek ilişkileri, Kadın – Kadın ilişkileri ve Erkeklerin kadınlar ile kurmak istediği rahat ilişkiler. Kimsenin ses çıkarmadığını görmekte ayrı bir vakada neyse ilerleyen yazılarda hepsini konuşucam arkadaşlar merak etmeyin.

Küçük bütçeli reklam ajansında çalışıyorum, metin yazarıyım. İnfluncer arkadaşlara destek olmanın yanında o aklınızda olmayan ürünü size satın aldıranlardan biriyim ben de, şimdiden çok özür dilerim ekmek parası naparsınız be 🙂

Asıl konuya gelirsek yazı başlığından anlaşılacağı üzerine “Patron mutlu son istiyor” artık yaş yolun ortası olmasına 1 kala neden benim de bir manitam yok bunu konuşalım istiyorum. Açıkcası sadece tek ben de kalmadım ama kendi yaş neslimin türü çoktan yok olduğu için ne yapacağımı şaşırmış durumdayım belki dedim aranızdan biri çıkarda bana “hah şu yoldan dümdüz git sağa dön çıkış kapısı orada” der bende yolumu bulurum çıkar giderim bu labirentten.

Belki yolumu bulmak istemiyorumdur ama olsun maksat muhabbet olsun gönüller bir olsun.

Neyse çok uzatmadan, bu reklamlardı sayın okur, asıl film haftaya hadi sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir