Yeni Yıl Hediye Önerileri Geldi…

Sizi, “Bu yıl hediye ne alsam?” sorusundan kurtarıyor ve yeni yılda alınabilecek hediye önerileri ile baş başa bırakıyoruz. Hazırsanız başlıyoruz.

Instagram hesabı: @kaktusist_

 1.Kaktüsist

Tasarım seramik vazolar ve her vazonun içinde birbirinden güzel kaktüs ve skulentlerin olduğu bu güzel işler belki de en sevdiklerinize, ofiste yaptığınız çekilişte çıkan arkadaşınıza hatta kendinize bile alabilecek en güzel hediyelerden biri. Bu güzel ve el emeği ürünü hediye ettiğiniz kişinin size olan sevgisini daha da çok arttıracağını şimdiden söylüyoruz tabi bu aramızda bir sır, çaktırma.

Instagram hesabı: @yourhandbags

2.  Yourhandbags

1970′ lerin vazgeçilmez tahta bavullarını, sandıklarını, çantalarını bir şekilde hayatınızın bir yerinde görmüş, dokunmuş ya da izlemişsinizdir. Günümüzde minyatür ve daha modern çizgileri ile @yourhandbag adı ile hayat buluyor. Girişimci bir kadının elinden çıkan bu güzel çantalar sevdiklerinize ve değer verdiğiniz tüm yakınlarınıza hatta kendinize hediye edebileceğiniz orijinal ve bir o kadar nostaljik bir hediye olmaya aday. Bizce bir göz atın.

Instagram hesabı: @betulceylannalcacioglu

3. Betül Ceylan Nalçacıoğlu Photography

Yeni yılda ailesine yeni bir birey katılacaklara da güzel bir haberimiz var. Betül hanımın bebek fotoğrafçılığı sayfasında yeni doğum yapmış ya da yapacak anneler ve babalar için yeni yıl/kış çekimlerinde muhteşem güzel bir kampanyası var. Kaliteli çekim ve farklı konseptler arayanlara bizden önerilir.

Instagram hesabı: @sitaykir

4. Sitaykır

Şimdiiii asıl eğlenceli kısma geliyoruz. “ Eyy Ofistekiler bunu bize niye önerdiniz?” diyenler olur aranızda. Fakat önerilerimiz hep sevdiklerinize değil biraz da sevmediklerinize veya seviyorum ama laf atmayı daha çok seviyorum diyenlere, diyeceklere. Pc si MAC olmasını isteyen kankanıza, bacılarınıza, kardeşlerinize büyük hizmet sunan sitaykır belki de ofisteki departmanınızdaki arkadaşlarınıza alıp eğlenerek verebileceğiniz güzel bir hediye. Bir göz atın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

@bendensanacom

5.Bendensanacom

Bendensana.com sayfası yine farklı konseptleri bir araya getirerek sevdiklerinizi mutlu edecek büyük kutular yapıyorlar. Yılbaşı için alternatifli kutulara bakmanız bizden size tavsiye…

Böyle böyle devam eder liste ama biz ofistekiler olarak alınabilecek en değerli ve orijinal fikirleri vermeye çalıştık. Elbette ki bir çok alternatif var, büyük markaların dopdolu reyonları, sizin için planlanmış tatil paketleri, güzel takılar, kokular, elbiseler diye diye bu liste uzar gider. Biz istedik ki bir çok güzel ve yetenekli fikirleri olan girişimcilerimiz fark edilsin.

Gelelim sürpriz sona. Yazımızda bahsettiğimiz bazı markaları, instagram hesabımız olan @ofistekilercom sayfasında yayınlanacak kampanya ile daha avantajlı indirimler ile almanızı sağlamak istedik. Kampanya detayları @ofistekilercom instagram sayfasında. Kampanya 10-23 Aralık 2018 arasında geçerli. Elinizi çabuk tutun… Şimdiden sizin için çok güzel bir yıl olması dileği ile.

Bir sonraki yazıya kadar…

@ofistekilercom : https://www.instagram.com/ofistekilercom/

Not: Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Not2: Kampanyaya katılan markalar, Kaktüsist, Yourhandbag, Betül Ceylan Nalçacıoğlu Photography instagram sayfalarıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir