28 HAZİRAN DOLUNAY’ının BURÇLARA GÖRE ETKİSİ

28 Haziran 2018 tarihinde oğlak burcunun 6. Derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın tüm burçları hangi hayat alanlarında nasıl etkileyeceği aşağıdaki gibi sekillenecektir… Dolunay etkilerini burcunuza göre değil, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum…

Yükselen Koç: Dolunay, hayatınızın iş hayatı, sorumluluklar ve meslekle ilgili alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da kariyerinizle ilgili bir durumun kapanacağını gösteriyor. Dolunayda ay satürn kavuşumu var, bu da sizi gerçeklerle yüzleştirecek bir durumla karşı karşıya kalacağınızı gösteriyor. Aynı zamanda duygusal olarak da kendinizi kısıtlanmış hissedebileceğiniz zamanlar.. Azimle ve sabırla çalışmanızı öneririm.

 

Yükselen Boğa: Dolunay, hayatınızın yurtdışı bağlantışı işler, yüksek öğrenim ve yabancı dilleri anlatan alanında gerçekleşiyor.Dolunay, kapanış enerjisi taşır, bu da aldığınız bir eğitim, yabancılarla ilişkiler ya da yurtdışına seyahatlerle ilgili bir durumun sonlanacağını gösteriyor. Dolunayda ay satürn kavuşumu var, bu da kapanacak bu konunun sizi biraz yorabileceğini gösteriyor. Bu dolunaya yakın zamanlarda yukarıda bahsedilen konularla ilgili endişe duyabilirsiniz. Sakinliğinizi ve sabrınızı koruyabilmeniz dileğiyle…

 

Yükselen İkizler: Dolunay, hayatınızın kredi, borç, alacak ve başkalarının parasını yöneten alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da sizi zorlayacak bir meselenin kapanacağını gösterir. Bir borç, krediniz varsa bu borcunuzu kapatabilirsiniz. Fakat bu dolunayda ay satürn kavuşumu var, bu da kapanacak bu konunun sizi biraz endişelendirebileceğini gösteriyor. Kapanacak konunun biraz daha gizli halledilmesi ve göz önünde yaşanmaması gerekebilir. Korkularınızla yüzleşmenin de tam zamanı…

Yükselen Yengeç: Dolunay, hayatınızın ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da ilişkilerle ilgili bir durumun kapanacağını gösteriyor. Bu dolunayda saturn ay kavuşumu da etkili olacak, bu da kapanması gereken konunun sizi biraz zorlayabileceğini gösteriyor. Ortak bir işiniz varsa ortağınızla yaptığınız bir işiniz sonlanacak olabilir. Kötü giden bir ilişkiniz varsa bu ilişki bitebilir, güzel giden bir ilişkide de kaybetme korkusu yaşanabilir. Agresif kararlar almamanızı öneririm.

Yükselen Aslan: Dolunay, gündelik yaşam düzeni, iş hayatı ve sağlıkla ile ilgili olan alanda gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da günlük yaşam düzeninizle ilgili bir durumun sonlanacağını gösteriyor. Düzenli olarak yaptığınız bir aktiviteyi artık sonlandıracak olabilirsiniz. İşyerinizde düzenli olarak görüştüğünüz birinin artık işe devam etmeyeceğini öğrenebilirsiniz. Bu dolunayda saturn ay kavuşumu da etkili olacak, bu da kapanması gereken konunun sizi biraz zorlayabileceğini gösteriyor. İş hayatınızda ya da günlük düzeninizde meydana gelecek bu kapanış sizi duygusal olarak da biraz zorlayabilir. Daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz, sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederim.

Yükselen Başak: Dolunay, hayatınızın aşk, çocuklar, keyif alınan işler ve hobilerle ilgili olan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da yukarda yazılan konularla ilgili bir gündemin sonlanacağını gösteriyor. Keyif aldığınız bir hobinizi artık yapmamaya karar verecek olabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili bir gündem sonlanacak olabilir. Bu dolunayda saturn ay kavuşumu da etkili olacak, bu da kapanması gereken konunun sizi biraz zorlayabileceğini gösteriyor. Sevildiğinizi hissetme ihtiyacı duyacağınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Saturn ay kavuşumları sert enerjiler taşır, bu da duygusal olarak zorlanacağınız zamanlar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Sabırla bu enerjinin geçmesini beklemenizi tavsiye ederim…

 

Yükselen Terazi: Dolunay, hayatınızın  ev yaşantısı  ve aile ile ilgili olan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da evinizle ilgili bir durumun sonlanacağını gösteriyor. Evinizdeki ev eşyaları ile ilgili bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda aileyide gösterdiği için ailenizdeki bireylerle ilgili (özellikle baba) bir durum sonlanacak olabilir. Bu dolunayda saturn ay kavuşumu da etkili olacak, bu da kapanması gereken konunun sizi biraz zorlayabileceğini gösteriyor. Duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissetmeniz olası görünüyor. Gündeminizde aileniz olacak gibi görünüyor. Aile bireyleri konusunda gereğinden fazla kaygılanacak olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederim.

Yükselen Akrep: Dolunay, hayatınızın sık görüşülen kişiler, kısa seyahatler, eğitim – öğretimle ve iletişimle ilgili olan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da yukarıda yazılan konularla ilgili bir kapanış gündemi oluşturur. Dolunaya yakın tarihlerde hayatınızda sık görüştüğünüz biriyle ilgili de bir durumu sonlandıracak olabilir. Bu alan aynı zamanda eğitim – öğretimle ilgili de olduğu için aldığınız bir eğitim de sonlanacak olabilir. Bu dolunayda ay satürn kavuşumu etkili olacak, bu da sizi biraz endişelendirecek ya da duygusal olarak sizi zorlayacak bir kapanış olabilir. Dolunay aynı zamanda iletişimle ilgili olan alanda gerçekleştiği için dolunaya yakın zamanlarda iletişim problemlerine de dikkat etmenizi öneririm..

 

Yükselen Yay: Dolunay, hayatınızdaki maddi kazançları yöneten alanda gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da maddi durumunuzla ilgili bir durumun kapanacağını gösteriyor. Düzenli olarak para harcadığınız bir yere para harcamayı bırakacak olabilirsiniz, ya da düzenli gelir elde ettiğiniz bir kazanç kapısı kapanıyor olabilir. Bu dolunayda ay ve saturn kavuşumu yaşanacak, bu da sizi maddi konuda olması gerekenden daha endişeli bir ruh haline sokabilir. Parasal güvence konusunda endişelenmek yerine daha tutumlu davranma yollarına odaklanmanızı tavsiye ederim.

Yükselen Oğlak: Dolunay, hayatınızın kendinizi anlatan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu da bedeninizle ilgili, tarzınızla ve dış görünüşünüzle ilgili bir karar verip bir durumu sonlandıracak olabilirsiniz. Bu tarihlerde saçınızı boyatmaya karar verebilirsiniz örneğin.. Ya da bu kapanış daha önceden başlatıp uyguladığınız diyetinize son vermenizi tetikleyebilir. Bu dolunay ay saturn gezegeninin etkisi altında gerçekleşiyor, bu da kendinizle ilgili kapanacak olan gündemin sizi biraz endişelendirebileceğini gösteriyor. Ay saturn kavuşumu aynı zamanda duygusal olarak bizi zorlayan enerjiler taşır.  Kendinizle ilgli alacağınız kararı sonuca odaklı olarak hızlı bir şekilde alıp daha sonrasında pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bu yüzden estetik operasyon geçirmek gibi bir planınız varsa bunu yaz sonuna ertelemenizi tavsiye ederim.

Yükselen Kova: Dolunay, hayatınızın gözlerden uzak kalan alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, fakat bu yenilik göze görünmeyen, çok gündem yaratmayan, özellikle daha psikolojik alanda gerçekleşen bir kapanış olacak gibi görünüyor. Herkesten gizli yürüttüğünüz bir iş sonlanıyor olabilir. Gözlerden uzak bir tatile çıkma kararı da alabilirsiniz.  Bu dolunay ay saturn kavuşumu altında gerçekleşiyor, bu da yaşayacağınız bu kapanışın sizi biraz zorlayacağını gösteriyor. Bu zorlanma fiziksel ve gözle görülür bir zorlanmadan ziyade daha duygusal ve bilinçaltını harekete geçiren bir zorlanma olabilir. Duygusal kısıtlanma yaşanabilecek zamanlar. Agresif tepkiler vermek yerine kendinizle kalıp sakinleşmenizi öneririm.

 

Yükselen Balık: Dolunay, hayatınızdaki sosyal çevre, arkadaşlıklar ve geleceğe yönelik umutlar alanında gerçekleşiyor. Dolunay kapanış enerjisi taşır, bu sosyal çevrenizle ilgili bir durumun sonlanacağını gösteriyor. Sosyal çevrenizden biriyle görüşmekten vazgeçme kararı alabilirsiniz. Yeni bir unvan alma durumunuz varsa bu ünvanı alıp bu konuyu da netliğe kavuşturabilirsiniz. Bu dolunay ay saturn kavuşumu enerjisiyle gerçekleşecek, bu da sizi duygusal olarak zorlayacak bir durum yaşayacağınızı gösteriyor. Sosyal çevrenizle ilgili kapanacak durum sizi çok üzüp endişelendirecek olabilir. Aynı zamanda agresif bir enerji taşıdığı için bu dolunaya yakın zamanlarda sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olup kalp kırmamaya dikkat etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir