How Long ?

2017 geride bıraktık. “Nasıl geçtiğini anlamadık valla” diyecek bir klişe ile devam etmeyeceğim yazıya. Baya baya geçtiğini anladık yani. Güzel yanlarıda vardı “yok artık bu da mı gol değil” dediğimiz zamanlarımızda oldu.

İşler,yazılar, hayat,yaşama savaşı derken koca bir yılı yedik bitirdik.

Konuşmacı olarak iki okula gittim. Blog sayfamı siz değerli okuyucular ile paylaştık.

Daha çok insana doğru bilgiyi ulaştırmak adına; deneyimlerine ve hayat felsefelerini sevdiğim insanlar ile beraber yazmak için bir araya geldik.

Birçok öğrenci ile buluştuk, deneyimlerimi,fırsatları, fikirleri paylaştık, birçoğu ile projeler yaptık bir kısmına fikirleri konusunda destek olduk.

Yaptığım işi daha çok sevmeme neden olan ekibim, arkadaşlarım yöneticilerim onların bana kattığı deneyimler ile yoluma devam etmenin heyecanı ile 2018 i bekliyorum.

Kısa kısa bahsettiğim 2017 yılından bahsetmek istediğim aslında başka bir şey var. Barış Özcan’ı mutlaka aranızda tanıyanınız vardır.Geçen sene 2017 yılı için Zinciri Kırma harekatı hakkında bir video çekmişti. Her pazar videolarını sabırsızlıkla bekleyen ben bu videodan çok etkilenmiş ve bende zinciri kırma harekatına katılmaya karar vermiştim. Hedefim “Bu sene blogda haftada en az 1 yazı” yazmaktı. Tabloya baktığınızda arada fireler var fakat zinciri tamamen kırmadan yoluma devam ettim. Hatta çok sevdiğim arkadaşlarımla beraberde yazmaya başladık.

Zinciri kırma harekatı bana aslında yapmak isteyip de yapamadığım bir şey için fırsat yaratmıştı. Bu sayede daha çok okumuş,daha çok araştırmış ve daha çok yazmıştım. Bu senede bu Zinciri kırma harekatına tekrar katılıyorum. Bu seneki hedefim geçen yıl ki hedefimin üstüne “Her ay Videolu içerik üretmek”. Evet yanlış duymadınız bu yıl her ay videolu “Oku-İzle” mottosu altında serapgurkim kanalında sizler ile paylaşacağız.

Umarım bu yeni hedefi bir önceki hedef kadar güzel bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Sizleri tanıma fırsatı sunduğu için 2017 benim için çok kıymetli. Umarım çok daha uzun yıllar beraber olur hatta birçok değerli arkadaşlarada ulaşmış oluruz. Bir sonraki yazıya kadar…

Not: Yazar bu yazıyı yazdığında aslında aşağıdaki parça ile size sevgilerini yollar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir