Parodontax Deneyimi

Daha öncesinde bahsetmiş olduğum Fikrimühim sayfasının yeni bir deneyim fırsatı ile karşınızdayım. Geçen haftalarda elime ulaşan parodontax kitim hakkında kısaca bahsetmem gerekirse 5 mini boy 1 tam boy macun ile bir diş fırçası güzel bir paket içinde elime ulaştı. Beni bilen bilir diş konusunda çok hassasımdır. Diş fırçam diş macunum beyazlatıcı diş malzemeleri bunların hepsi hayatımda geniş bir yer almaktadır. Çay çok tüketmesemde kahveye olan düşkünlüğüm yüzünden dişlerimde lekelenmeler konusunda baş etmeye çalışıyorum.

Fikrimühim’in tarafıma anket gönderdiğinde parodontax ile karşılaşacağımı tahmin etmiyordum. Daha öncesinden kullandığım ve diş etlerime iyi yönde etkisini gördüğüm bu markayı şimdi yeni özelliği ile yeniden kullanmaya başladım.

Genel olarak temizlik hissi vere bu ürünü kullanmayı sevdim.Kitte çıkan diğer promosyonları hediye olarak arkadaş çevremede verdim. Malumunuz küçük boy temizlik ürünleri ofis ortamlarında daha kullanışlı olduğu için tercih edilme sebebi oluyor. Parodontax sı kullanan arkadaşlar macunun tadından hoşlanmadıklarını özellikle bildirdiler. Macunun köpürmemesi konusunda ise memnun olduklarını ve gün içerisinde bir kaç kez kullanabildiklerini söylediler.Diğer macunların aksine daha ferah bir his bırakıyor ağızda. Üstelik diğer markaların özelliklerine ek olarak diş eti bakımı konusundaki artısı bu ürünü tercih edilme sebebi olarak karşımıza çıkıyor. Ağzımızda bıraktığı ferahlık, ağız bakımının hızlı bir şekilde sağlaması bu ürünü tercih etmek adına gerçekleşen nedenlerimdir. Kit içinden çıkan diş fırcası ise epey kullanışlıydı. Normalde Oral-B kullanıcısıyım ama arada diş fırçamı değiştirmek istersem bu markanında ürününü de listeme ekleyeceğim.Son olarak macunda; benim ve yakın çevremin kullanımı sonrasında geri bildirim olarak ilettiği bir durum söz konusu. Macunun kokusu ve kullanım sonrası ağızda bıraktığı kuruluk hissi. Bu konuda iyileştirme yapılırsa pazardaki bir çok markanın tahtını sallayacak bir kalitesi mevcut.

Sizde eğer diş macununuz diş temizliği ve bakımından memnun değilseniz mutlaka Parodontax bu yeni ürününü deneyiniz.

Fikrimühimin gerçekleştirdiği bu tip etkinliklere katılmak istersenizde internetten www.fikrimuhim.com a girerek kayıt olabilir yılın deneyim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir sonraki yazıya kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir