Yolla Gelsin -20 ‘ler son dem-

Yarın doğum günüm.

Yirmili yaşlara veda etmeye bir kala geri dönülmez efsane yıllara dönüp bir bakmak istedim.

Okulu bitirdim koştur koştur iş aradım. İş buldum yetinmedim gece gündüz sisteme ayak uydurmak için deli gibi çalıştım. Bilgimi daha da zenginleştirmek adına mastır yaptım. Sisteme daha iyi nasıl katkım olur diye araştırırken birden kendimi tekstil sektöründen mobilya sektöründe buldum. Üretimin inceliklerini lojistiğin dengesini satışın önemini pazarlamanın ise en can alıcı nokta olduğunu gördüm.

Sistem devam ederken nakit akışın önemini bütçe yapmanın değerini öğrendim. Para yönetmenin insan yönetmekten daha kolay olduğu bir süreçte kendimi buldum. Her insan bir dünya ise her dünyanında kendine has bir kuralı olduğunu kabullenmekle başladım işe. Anlayacağınız sistemler insanlardan daha kolay 🙂
Bir çok okula gittim anlattım yazdım konuştum paylaştım tanıştım tartıştım ve bir çok yeni şeyler öğrendim bir o kadarda kendimden kaybettim.

Öyle yada böyle hayatımın ne kadar hızlı geçtiğini anladım. Bu süreç içinde kazandıklarımda oldu kaybettiklerimde. Kaybetmekten korkmadım. Bazen daha çok kaybetseydimde daha hızlı başarsaydım diyorum kendime .

Yarın doğum günüm ve ben yeni gelen yaşıma çok hazırım. Yolla gelsin şanımıza yakışır bir 20’ler yaşayalım.

Bir sonraki yazıya kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir