Simply Falling ?

Bu buraya yazamadığım 49. cu yazı başlığı sanırım bu kez bu yazıyı yazmayı başaracağım :/ …

Sevgililier günü hakkında insan tek bir kelime yazamaz mı? Malesef yazamıyorum. Acaba neden? Birinin bana gerçekten aşkı ve sevgiyi inandırabilecek kadar cesur olmadığından mıdır acaba?

Sıradan bir gün ve yoğun bir gün beni bekler ve ben her zamanki gibi işime olan aşkımı yaşayarak bugünü tamamlamayı hedeflemekteyim. Uzun bir süredir miğdede uçmayan kelebekler, aşk ile atmayan bir kalp, pembe toz bulutu görmeyen bir ben…

Bir çok firma bugünün anlam ve önemine istianen bir çok PR çalışmaları yaptı. Ne yalan söyleyeyim bir kaçı gerçekten çok ince düşünülmüş.
Hatta bazıları kısa film tadında. Reklam içinde çalan şarkı,ince ince dokunulmuş ürünler,hissedilmesi istenen duygu gerçekten çok ustaca işlenmiş.
Bu tarz reklam çalışmaları aslında bizlere gösteriliyor ki ürünü satmaktan çok markanın insanların ruhuna işlenmesi onun benimsenmesi onun hayatının her alanına dokunduğunu ustaca göstermesi çok başarılı.
Markaların reklamları tüketicinin algıda seçiciliktede büyük etken gösteriyor. Aslında marka konumlandırmasına girmiş iken devam etmeyi çok isterim ama malum bu güzel aşk ve sevgi gününde bile iş konuşmak hoşunuza gitmeyebilir sevgili okur 🙂 bu yüzden kısa kesicem aydın havası olsun 🙂

Gerçekten Aşkın var olduğuna inanıyor ve onu bulup kıymetini biliyorsanız anlınızdan öpeceğim. Umarım – olmaz ya hani- gerçeketen bana aşkı inandıracak biri çıkarsa bende onun anlından öpeceğim yada o mu öpüyordu benim anlımdan ay bilemedim. Viral msjımı da verdim gideyim ben en iyisi.

Size benden küçük bir jest en sevdiğim aşkı anlatan 10 şarkıyı aşağıya ekledim. Hadi tık tık…

Happy Valantine’s Day

1. https://youtu.be/x3xYXGMRRYk
2. https://youtu.be/sg382vnP3G0
3. https://youtu.be/7rvOc8s5q-Q
4. https://youtu.be/9Pes54J8PVw
5. https://youtu.be/zG6ncFFJaqw
6. https://youtu.be/UNP9fvStXC4
7. https://youtu.be/-SjFDNdvTCQ
8. https://youtu.be/a5uQMwRMHcs
9. https://youtu.be/jPqVoaJZWFc
10. https://youtu.be/DF3XjEhJ40Y

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir